Skip to content

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

SKLENENÝ BAREL

Ľadovcová voda – ,,Diamant Severu“

Voda v skle zachováva všetky pôvodné vlastnosti vody bez zmeny

Voda zo skla chutí jednoducho najlepšie

Voda v skle nepreberá na seba rôzne pachute ako voda v plastovom obale

Sklený barel vyzerá sexi a elegantne v každom priestore

Sklený barel je ekologický, uložený do dizajnovej drevenej debničky, vďaka ktorej sa s ním dobre manipuluje. Pri skladovaní jednoducho naskladáte 3 kusy na seba.

barel-anjelska-voda (1)

PREČO BY STE SA MALI ROZHODNÚŤ PRE SKLENENÝ BAREL  ?

Ľadovcová voda – ,,Diamant Severu“

Eco friendly obal

Používaním skleného obalu v domácnosti alebo vo firme znižujeme množstvo plastového odpadu, ktorým zaťažujeme našu planétu každý deň. Čím viac recyklovateľných obalov budeme používať, tým krajšie budeme žiť my aj naši potomkovia.

Už žiadna pachuť vody

Sklo je trvácny,prírodný a veľmi odolný materiál. Vďaka tomu môže byť barel čistený pri vysokých teplotách. čo pri plaste nie je možné.Preto je sklený barel zárukou čistoty a čerstvá čistá voda v ňom nebude mať žiadnu pachuť. Voda je základ každého živého organizmu a preto na jej čistote a chuti záleží.

Elegantný dizajn

Hľadáte nový bytový doplnok? Dizajnový prvok ?Voda v sklenom barele vyzerá tak elegantne a nadčasovo, že ho môžte postaviť kdekoľvek si budete želať. Každá návšteva tento dizajn ocení. Dizajnové drevené bedničky v ktorých je barel uložený, sú jednoduché na manipuláciu ako aj na uskladnenie.

Získaj  1 barel (11,3 l) čistej ľadovcovej vody ZADARMO AKO DARČEK !!!
Pri každom nákupe 10 ks barelov, Ti pribalíme  
1 barel plný zásaditej vody  ZADARMO.

IMG_6795

PITNÝ REŽIM PRE CELÚ RODINU

30 dňová bezplatná skúška

 

Využi túto akciu a zakúp si 3 barely  s ľadovcovou vodou a my Ti k nim pribalíme jeden barel GRATIS  a ako BONUS od nás získaš elektrickú dotykovú pumpičku na 15 dní úplne ZADARMO !!!

700 ml permanent bottle Aqua Angels_NEW

PERMANENTNÁ ŠPORTOVÁ FĽAŠA 700 ml

ČO O NEJ HOVORIA NAŠI KLIENTI ?

2DB7545B-9462-40D4-A220-0AC9D07DF1C6
Veľmi som si obľúbil športovú fľašu na každodenné použitie. Je ľahučká,takže ju bez problémov vezmem kdekoľvek so sebou, najviac ju obľubujem v aute, často sa zabúdam napiť pri pracovnom vyťažení . Takto ju má stále so sebou a na očiach, môj pitný režim sa výrazne zlepšil odkedy si vodičku nosím so sebou .
Patrik Rajcsányi
Fitnes tréner
Ako detská pediatrička sa denne vo svojej ambulanci stretávam s chorými detičkami. Preto je pre mňa dôležité podporovať vlastný imunitný sytém a k tomu patrí aj kvalitný pitný režim. Doma mám výdajník s barelmi, ale keď odchádzam do práce, beriem si Anjelskú vodu so sebou do ambulancie v športovej fľaši. Tak ju mám počas dňa na stole a nezabúdam sa napiť. Už si ju dokonca všimli aj moji pacienti,ktorých zaujal veľmi pekný dizajn fľaše.
MUDr.Marta Grmanová
Detský pediater, všeobecný lekár pre deti a dorast
1EFB7C49-BAA4-4ED0-B437-282C445EDBA7
Mám tri malé deti , ktoré sú veľmi aktívne. Počas dňa potrebujú dostatok vody , preto im Anjelskú vodu čapujem z barelu do športovej fľaše . Oceňujem , že je ľahučká a pritom sa do nej zmestí dostatok vody. Šikovne ju vložím do školských tašiek, ktoré nosia denne so sebou.
Michaela Králiková
Mama troch detí, Šéfkuchár, Umelec,výťaz súťaže Masterchef CZ/SK