Skip to content

Ľadovcová voda – „Diamant Severu“

VYUŽITE JEDINEČNÚ MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ DOTYKOVÚ PUMPIČKU NA 15 DŇOVÚ BEZPLATNÚ VÝPOŽIČKU EŠTE DNES!

 
pumpa-silver
Healthy lifestyle

SUPER NÍZKY OBSAH MINERÁLOV , VYSOKÝ OBSAH PRÍRODNÉHO KYSLÍKA.

BEZ HORMÓNOV, CHEMICKÝCH LÁTOK A PESTICÍDOV !

 JEDINEČNÚ JEMNÚ CHUŤ A SVOJOU KRIŠTÁLOVOU ČISTOTOU PREKONÁVA VŠETKO ,

ČO BOLO DOTERAZ DOSTUPNÉ ….

Farby  nedotknutej prírody sa miešajú s čerstvým vzduchom, pod Vašimi nohami , v hĺbke, je poklad pokladov.

Voda skrytá v ľadovci. Voda, ktorá vzniká odparením sa nad dažďovými pralesmi Južnej Ameriky, no zároveň pohrávajúca sa s rozprávkovo čistými vzdušnými prúdmi severného pólu.

Pod Vašimi nohami je čistý, prírodou vytvorený ľad.

Vznikol z padajúceho snehu, ktorý sa vytvoril v atmosfére z vodných pár.

Tento zázrak vnímate všetkými svojimi zmyslami.

Vidíte Islandskú krásu plnú farieb , každým nádychom si vychutnávate čistý vzduch a dokonca sa dokážete dotknúť – klenot pod povrchom – ukrývajúci nevyčísliteľnú hodnotu starú niekoľko desaťtisíc rokov.

Ľadovcová voda – Diamant Severu!

jedlo 05

ČO O NÁS POVEDALI NAŠI KLIENTI ?

Chutná a kvalitná zásaditá voda v skle ? Už nie je dôvod hľadať inú…

 
S mojim denným výdajom energie popri cvičení spotrebujem veľa vody. Vyskúšal som rôzne vody, niektoré mi chutili viac, iné menej. Ľadovcová voda si ma však získala o niečo viac. Chutí inak než ostatné vody . A čo u mňa rozhodlo ? Že je balená do sklených barelov a ja nemusím doma zbierať plastový odpad z fliaš. Pravidelne venujem cvičenie pre ekológiu s názvom Tréning pre planétu, kde podporujem ľudí k zbieraniu odpadu v ich okolí. Preto je pre mňa samozrejmosťou aj minimalizovanie plastového odpadu v domácnosti. Sklené barely mi privezú domov a ja si ich jednoducho uložím na seba a počas mesiaca vodu z nich jednoducho vypijem. Potom mi jednoducho privezú ďalšie barely s čerstvou ľadovcovou vodou na výmenu za prázdne. Je to úžasne jednoduché a praktické a hlavne ekologické. Odporúčam takýto pitný režim každému, komu záleží na šetrení životného prostredia a samozrejme aj na kvalite a chuti vody, ktorú prijíma.
 

Jany Landl fitness

Fitness tréner,vegán

IMG_6292

Voda -najdôležitejšia súčasť každej našej bunky .

Ľadovcovú vodu som začal piť hneď ako sa pred pár rokmi objavila na Slovensku. Trpel som dlhoročnými problémami s trávením, so žalúdkom, Často ma trápila zvýšená kyselina a pálenie záhy. Užíval som anacidá, ale uvedomoval som si, že dlhodobé užívanie liekov nie je riešením. Tak som hľadal riešenia a pochopil som, že treba začať čistiť a liečiť moje trávenie. Uvedomil som si, že tou najdôležitejšou potravinou pre nás ,je voda. Rozhodol som sa ochutnať  Ľadovcovú vodu a od toho momentu som sa jej už nevzdal. Veľmi mi zachutila a po pár dňoch som začal pociťovať zmiernenie mojich ťažkostí. Kyselina v žalúdku sa znížila a ja som sa pomaly začal cítiť lepšie. Odvtedy je Anjelská voda súčasťou môjho denného života a rád ju odporúčam mojim fanúšikom a priateľom. Vlastne ju už pijeme celá rodina.


Robo Papp

Spevák, hudobník, gurmán a zážitkový

4321469B-F811-459A-A548-FAEABEED5340

Jednoduché a chutné riešenie pre mňa a moje deti.

Island som navštívila osobne a musím povedať, že mi na chvíľu zobral dušu! Tá úžasná príroda a dych berúca krajina ma úplne očarili. Netušila som však, že voda, ktorú som s chuťou pila tam ,je už aj na Slovensku. A tak som súhlasila s ochutnávkou u nás doma. Za nás môžem povedať, že lepšie riešenie pitného režimu pre domácnosť si ani neviem predstaviť. Predtým sme vláčili vodu v plastových fľašiach z obchodu, teraz už nemusíme. Konečne sme aj my viac ECO domácnosť. Objednám si potrebný počet barelov, vodič mi ich privezie až domov ,rovno do kuchyne. Je naozaj na nezaplatenie šetriť toľko času. Odkedy pijeme Ľadovcovú vodu, zbierame doma naozaj menej plastu. Tomu sa neskutočne teším, myslím že rok 2020 nám ukázal, čo všetko v živote by sme mali zmeniť. Starať sa viac o naše zdravie a šetriť životné prostredie. Voda nám všetkým veľmi chutí. Dcéra si ju rada čapuje do pohára a všimla som si, že konečne poriadne a pravidelne pije. Keďže dojčím synčeka, chutná čistá voda s nízkym obsahom solí a minerálov je pre môj organizmus momentálne priorita. Aj vďaka kyslíku, ktorý obsahuje ,sa cítim menej unavená. Mám ju vždy pri sebe aj počas nočných kŕmení v izbičke. Hydratácia je dôležitá nielen v lete, ale po celý rok a my sme sa naozaj polepšili odkedy pijeme krištáľovo čistú ľadovcovú vodu.


Barbora Krajčírová

moderátorka a krásna mamina dvoch detičiek
01 2

Pre mňa je voda v skle základ .

Viac než polovicu každého dňa trávim v kuchyni. Tvorím chutné jedlá pre svoje deti, ale aj pre mojich klientov. Potraviny sa stali mojou súčasťou a ich kvalita je pre mňa najdôležitejšia. Základom každej potraviny je voda a pre mňa sa Ľadovcová voda svojou jemnou chuťou a kvalitou stala súčasťou nášho života rovnako ako potraviny z ktorých varím a pečiem. Zabelená do sklených fliaš a sklených barelov je absolútne SEXI už na prvý pohľad. Pravidelne nám ju vozia privezená do našej domácnosti aj do našej kaviarne pre našich klientov. Moje deti ju s chuťou pijú nielen doma a nosia ju so sebou aj do školy v praktických športových fľašiach. Ľadovcová voda je čistá a chutná. Voda je predsa úplný základ nášho života a je zdravá pre naše telo. Každé dieťa potrebuje piť zdravú vodu bez pesticídov a chlóru. Preto som sa rozhodla pre Ľadovcovú vodu.


Michaela Králiková

víťazka televíznej šou Master Chef, majiteľka Kraliková café, Autor knihy Moje obľúbené recepty
1EFB7C49-BAA4-4ED0-B437-282C445EDBA7

,,Záleží mi na kvalite potravín ,sú pre mňa hnacím motorom .’’

Bez pohybu si môj život neviem predstaviť, som akčný vo všetkom čo robím a robím to s plným nasadením .K maximálnym výkonom sa však potrebujem cítiť fit a plný energie .Tú si dopĺňam kvalitnými potravinami a samozrejme neodmysliteľnou súčasťou stravovania je pre mňa potravina číslo jeden a tou je voda .Som rád ,že ľadovcová voda Aqua Angels sa dostala aj na Slovensko a aj ku mne domov a do fitness centra .
Cítim rozdiel v chuti vody odkedy ju pijem. Je jemnejšia ,mäkšia a chutnejšia než ostatné vody . Páči sa mi servis dovozu až domov a sklený barel ,ktorý nielen krásne vyzerá ,ale je ekologický.
Denne trénujem s množstvom klientov a som rád ,že aj oni oceňujú chuť a kvalitu ľadovcovej vody .

Miky Verebko

Fitness tréner – Get fibro coach

miky

Kvalitný pitný režim ako súčasť aktívneho športu.

V mojom osobnom aj profesionálnom živote je šport dennou rutinou. Ja sám veľa športujem, ale čo ma napĺňa a teší najviac je, keď pomáham na ceste za vysnívanou postavou a kondíciou mojim klientom. Okrem tréningov na mieru a jedálničkov im vždy odporúčam pravidelne piť kvalitnú vodu. Tá dokáže naozaj zázraky pri redukcii váhy. Bez vody nedokáže náš organizmus fungovať. Ľadovcová voda je nielen kvalitná zložením a obsahom, ale páči sa mi nápaditosť balenia. Sklený barel pre domácnosť a štýlové fľaše, ktoré rád používam pri tréningoch či už vo fitness centre alebo v prírode. Myslím, že by ju mal mať doma každý, kto chce žiť vyššiu kvalitu života a dbať o svoje zdravie.


Patrik Rajcsányi

Fitness tréner
2DB7545B-9462-40D4-A220-0AC9D07DF1C6

Čistá a chutná voda bez chemických látok je tou najvzácnejšou potravinou.

Ľadovcovú vodu som pila už počas môjho druhého tehotenstva s dcérkou Isabelkou a musím povedať, že kto ju ešte neochutnal, nevie o čo prichádza. Islandská voda je veľmi jemná a mäkká, preto veľmi chutí aj deťom. Stretávam sa s mnohými mamičkami , pre ktoré pripravujem kurzy varenia a jedálničky na mieru a mnohé potvrdzujú, že deťom bežná voda nechutí. Som vďačná, že Ľadovcovú vodu môžeme všetci s chuťou piť u nás doma . Keďže som pracujúca mamina dvoch detí, je pre mňa donáška barelov až domov do kuchyne neskutočnou úsporou času. Voda je balená v sklených fľašiach a sklenených bareloch, naša domácnosť konečne nezbiera kvantá plastového odpadu z fliaš. Tým sa aj moje deti učia, že šetriť životné prostredie a používať recyklovateľné materiály je dôležité.


Mirka Luberdová

Mama dvoch úžasných detí a výživová poradkyňa
IMG_4629

Našiel som chutnú vodu pre moju rodinku

Dlho som hľadal vodu, ktorá by naplnila potreby mojej rodiny. Vodu, ktorá by chutila nám všetkým a zároveň by ju mohla piť v neobmedzenom množstve aj moja malá dcérka. Ľadovcová voda ponúka kvalitu, výnimočne jemnú chuť, zdravý ekologický obal a dovoz až k našim nohám . Konečne nemám vyťahané ruky z nosenia plastových fliaš z obchodných reťazcov ! :)) Som veľmi rád, že ju môžeme doma piť. Občas sa mi stane, že zabudnem včas objednať ďalšiu dodávku a musím priznať, že byť bez tejto skvelej vody hoc len dva dni je už pre nás nepredstaviteľné.


Milan Zimnýkoval alias Junior

Moderátor Funradio
98B4D22D-E510-409E-BE6E-4842422E214F

CHUTNÉ OSVIEŽENIE V ATRAKTÍVNOM DIZAJNOVOM BALENÍ JE SKVOSTOM V KAŽDOM PRIESTORE.

Ľadovcová voda – ,,Diamant Severu“

Dnešný svet je mnohokrát postavený na hlavu. Z každej strany na nás číhajú neviditeľní nepriatelia a nástrahy modernej doby. Tie sa snažia podlomiť naše zdravie. Myslíme si, že ich prekabátime.

Kupujeme si drahé vitamíny, doplnky výživy, raz berieme to – potom zasa ono.

Peňaženka sa vyprázdňuje a výsledky ? 

Sú často chabé…

Jedno je však isté- snažíme sa žiť s pocitom, že robíme pre svoje zdravie maximum.

Je tu však jedna vec, na ktorú mnohí ľudia zabúdajú.

Na liečivú silu, po ktorej siahali už aj naši predkovia. Spomína sa dokonca aj v slovenských prísloviach:  „Čistá voda – prvý liek na svete „.

Jedno je isté.
 Bez vody by nebol život. Bez vody nedokážu správne fungovať naše bunky.

Svet je voda a voda je svet. Veď aj my ľudia , sa skladáme z viac ako polovice z vody.

Nedostatočný pitný režim, alebo pitie vody plnej ochucovadiel, cukru, pesticídov či iných škodlivých látok dokáže urobiť viac škody ako osohu.

Ušetrite na predražených doplnkoch výživy poskladaných umelo do malej tabletky a stavte na silu skutočnej prírody.

Naštartujte v sebe prirodzený motor energie – vďaka vode z tých najkvalitnejších zdrojov.

Životodarnej tekutine, ktorá očisťuje.

SPOZNAJ HLAVNÉ VÝHODY ĽADOVCOVEJ VODY PRE DOMÁCNOSŤ

Jedinečná chuť

Nechutia Vám balené vody a voda z kohútika je príliš tvrdá alebo kontaminovaná? Našu vodu si už po prvých dúškoch zamilujete vďaka jej mäkkosti a vysoko zásaditému pH . Každým novým dúškom čírej životodarnej tekutiny sa Vaše bunky rozvibrujú radosťou a poďakujú Vám silnejším JA. Pitie vody sa stane pre Vás skutočným zážitkom. Energia dávnych vekov obalená v čistote skla. Bez nečistôt modernej doby, ktoré na nás striehnu z každej strany.

Eco Friendly barel

Sklenené barely sú v súčasnosti považované za jeden z najčistejších a najzdravších obalových materiálov . Vymeňte dobu plastovú za zdravú vodu v skle ! Prinesie Vám to menej starostí s odpadom a v neposlednom rade zdravý pitný režim Vašej rodiny. Zbavíte sa zbytočných plastov Neriskujte zdravie svojej rodiny a dajte K.O. škodlivým chemikáliám, či pesticídom.

Pravideľný dovoz

Prestaňte sa ťahať s plastovými balenými vodami z obchodu, ktoré môžu navyše obsahovať BPA – chemikáliu používanú na výrobu plastov, alebo množiace sa škodivé látky. Sklenené barely privezieme priamo k vám domov a vy môžte úsporu času tak využiť napríklad na úsmevné zážitky s vašou rodinou. Samozrejmosťou je aj následný odvoz prázdnych barelov z Vašej domácnosti.

Praktické uskladnenie

Jednoduchá obsluha a manipulácia, úsporné a trendy skladovanie. Vďaka dreveným bedničkám v ktorých sú sklené barely uložené si ich môžte naskladať vždy tri kusy na seba. Takto ich postavíte kdekoľvek bez toho, aby Vám zabrali veľa priestoru.

Pre malých a veľkých

Vašim najmenším prinesieme motiváciu a kopec zábavy. Načapovať a vypiť pohár vody zo skleneného barelu sa tak stáva zážitkom pre chuťové poháriky i novým návykom, ktorý zlepší pitný režim celej rodiny.

Dostupná kvalita

Zdravý životný štýl znamená aj správny výber kvalitnej vody. Ľadovcová voda prejde dlhú cestu z Islandu, aby sa dostala až k Vám domov vždy čerstvá. Vysoký obsah kyslíka, zásadité pH a jemná chuť. Akú hodnotu má pre Vás takáto jedinečná voda?

Ľadovcová voda -,,Diamant Severu “

Doprajte sebe, svojim deťom a tomu najcennejšiemu čo máte – svojej rodine – skutočnú tisíckami rokmi opradenú kvalitu plnú vitality a energie – priamo z rúk severskej prírody.

Aqua Angels – Diamant medzi vodami, ktorý v sebe skrýva silu Matky Zeme.

SPOZNAJ HLAVNÉ VÝHODY ĽADOVCOVÚ VODY PRE FIRMY

Kvalitná voda ako benefit pre zamestnancov

Ukážte svojim zamestnancom, že Vám na nich záleží. Bez dostatočného kvalitného pitného režimu nedokáže správne fungovať ani náš mozog. Človek prepadáva únave . Je nesústredený a podáva slabé pracovné výkony. Následne robí viac chýb. Blahodárny kyslík obsiahnutý v ľadovcovej vode ich zbaví únavy a nabudí ich do kreatívnych nápadov. Športovú fľašu naplnenú vodou budú mať s radosťou na pracovnom stole počas dňa.

Jedinečná voda pre klientov

Čoraz viac firiem dnes investuje do skutočných hodnôt. Načo dávať kolegom vyrába’t darčekové predmety, ktoré aj tak založia do skrinky. Urobte to inak .Zabite dve muchy jednou ranou a darujte im zážitok zabalený do skla ! Obchodné jednanie ,porada, alebo stretnutie s klientmi ? Žiadny problém s lahodnou a krásne zabalenou ľadovcovou vodou. Naše sklené fľaše 250 ml a 750 ml sa na rokovaní budú vynímať vďaka exkluzívnemu dizajnu.

Eco Friendly sklenený barel

Skoncujte s hromadením plastového odpadu z balených vôd vo Vašej firme. Vodu v sklených bareloch Vám privezieme uloženú v dizajnových drevených bedničkách, ktoré sa prakticky skladujú aj v malých priestoroch. Prázdne barely si od Vás odvezieme, takže sa nemusíte starať o likvidáciu odpadu. Našim benefitom je aj elegantný dizajn, ktorý si zamilujete a bude pastvou pre oči aj pre každú Vašu návštevu.

Pravideľný dovoz

Barely naplnené čerstvou ľadovcovou vodou Vám pravideľne privezieme do Vašej firmy, ambulancie,prevádzky alebo showroomu a vzložíme ich kam si poviete. Ušetríme Váš čas, peniaze a Vaša značka sa ukáže v ešte lepšom svetle.

Zdravie v skle za odmenu

Nekupujte zbytočnosti a oceňte svojich zamestnancov originálne ! Venujte im pitný režim na celý rok s donáškou priamo do domácnosti. Firemné balíčky prinášajú pri väčších odberoch rôzne darčeky, služby a benefity. Neváhajte dozvedieť sa o nich viac a získať ich pre svoju spoločnosť. využiť.

Personalizovaná etiketa

Vhodné aj ako darček pre Vašich obchodných partnerov či firemné návštevy ! Využite personalizovanú etiketu na fľaši a darujte ju so svojim logom, sloganom, alebo venovaním . zapíšete sa do spomienok ľudí, potešíte ich a odlíšite sa.

Výpožíčka zdarma

VYUŽITE JEDINEČNÚ MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ DOTYKOVÚ PUMPIČKU ALEBO SLIM COOLER S CHLADENÍN  NA 15 DŇOVÚ BEZPLATNÚ VÝPOŽIČKU EŠTE DNES !

Zakúpte  si 3 ks barelov s ľadovcovou vodou pre Vašu domácnosť alebo kanceláriu a my Vám k balíčku dodáme dizajnový výdajník SlimCooler alebo dotykovú pumpičku

úplne ZADARMO na 15 dní !!! A ešte Vám pribalíme jeden barel  s vodou ZADARMO ako darček.

Počas tejto 15 dňovej bezplatnej výpožičky si budete môcť komfortne a bez viazanosti otestovať náš výdajník alebo pumpičku a spoznať podmanivú chuť Ľadovcovej vody z magického  Islandu. Táto ponuka je časovo obmedzená !